Adres : Korutürk Mah. Zeytin Sok. No:21/A Balçova - İZMİR              Tel : 0545 425 13 35       E-posta : info@focuspcbalcova.com
Hakkımızda

 

 

FOCUS Pc bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere 2007 yılında kurulmuş olup o yıldan itibarende siz değerli müşterilerine elektronik onarım ve yedek parça desteği vermektedir.

 

Başlıca hizmetlerimiz, Notebook Tamiri, Anakart Tamiri, Yedek Parça ve Notebook Aksamları Satışıdır. Marka bağımsız olarak, konusunda eğitimli ve deneyimli teknik servis kadrosu ile garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.

 

Ayrıca Grafik Tasarım alanında da hizmet veren firmamız alanında uzman kadrosu ile reklam sektöründe de önde gelen firmalardan olmuştur.

 

Temel hedefimiz, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, yeni iş planları ile bilişim sektörüne değer katmaktır. Bilişim sektöründe tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katabilmek amacı ile yatırımlarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.

 

Misyonumuz 

Kalite standartları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı.

Tedarik, üretim ve hizmet işleyişimizi prodüktivitesi yüksek şekilde sunmak.

Kârlı yeni iş modelleri ile tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katmak.

 

Vizyonumuz

Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız. Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak.